Nea Radio er på jakt etter deg som er knallgod på å selge lydreklame. Lokalradioen har en ledig stilling som markedskonsulent, som kan være med å lage bedre radio.
– Vi trenger en dyktig markedsrådgiver som er knallgod på å selge lydreklame! Slik starter stillingsannonsen som Nea Radio er lagt ut.
Nea Radio AS driver radiokanalene Nea Radio og Nea Radio+ samt nettavisen www.nearadio.no. De er en del av Polaris Media som har 15 lokalaviser i samme konsern.
Og nå er de på utkikk etter en som er engasjert, har motivasjon og ikke minst evne å lage og lande gode reklameavtaler med kundene de møter.
Lokalradioen lover at denne personen vil få ansvar for eget salgsbudsjett og være ansatt med konkurransedyktige lønns- og arbeidsvilkår.
Nea Radio hadde sin spede barndom i 1985 i Selbu og har siden vokst, først til Tydal, Røros og Holtålen på 90’tallet. I 2016 implementerte de også store deler av Midt-Norge i sitt nedslags- og satsingsfelt. Lokalradioen, som er blitt regional, sender både på FM og på DAB og alle tenkelige digitale plattformer.
Antall potensielle lyttere er nå over 425.000 mennesker (over 12 år) og målt i ukentlig oppslutning er Nea Radio landets tredje største lokalradio ( det er bare to i Oslo som er større ).
Søknadsfristen er 1. mai og du kan kontakte daglig leder Stian Elverum for mer informasjon.
Klikk her for å komme til Markedsrådgiver 100% stilling hos nearadio.no